Interjero dizainas

Interjero dizainas - menas ir mokslas, stiprinantis pastato vidų, siekiant sveikesnės ir estetiškai malonesnės aplinkos šia erdve besinaudojantiems žmonėms. Taip pat tai gebėjimas suprasti žmonių elgseną, kuriant funkcionalią pastato erdvę. Interjero dizainas- daugialypė profesija, kuri apima koncepcinį vystymą, erdvių planavimą, objekto patikrą, projektavimo programų išmanymą, problemų sprendimą, bendravimą su projekto dalyviais, statybos valdymą bei dizaino vykdymą. 

Interjero dekoravimas - erdvės apstatymas bei papuošimas madingais ir gražiais daiktais. Kitaip sakant interjero dizaineriai gali papuošti erdvę, bet interjero dekoratoriai jos neprojektuoja.

Interjero dizaineris – specialistas, kuris planuoja, sprendžia problemas, koordinuoja ir kontroliuoja tokį projektą. Interjero dizaineris skiria daugybę dėmesio patalpos funkcionaliam projektavimui ir efektyviam erdvės panaudojimui, prie ko nebūtų galima priskirti interjero dekoruotojo. Interjero dizaineris atlieka projektavimo darbus apimančius erdvės planavimą, techninius klausimus, tokius kaip langų ir durų padėtis, akustika ir apšvietimas. Nors interjero dizaineris gali sukurti erdvės išdėstymą, tačiau negali keisti nešančių sienų, jei jų konstrukcijos nėra patvirtintos konstruktoriaus-inžinieriaus. Interjero dizaineriai dažnai dirba su architektais, inžinieriais ir rangovais.

Interjero dizaineriai privalo būti aukštos kvalifikacijos, norėdami sukurti interaktyvią, saugią ir besivadovaujančią Lietuvos statybos techniniais reglamentais erdvę. Tai nėra vien spalvų ar baldų parinkimas, pritaikant žinias interjero dizaineriai parengia statybų dokumentacija, esant reikalui derina projektą su valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba ir visada vadovaujasi tvaraus dizaino principais, taip pat prižiūri ir koordinuoja: elektrikus, santechnikos, apdailos specialistus, visa tai ,kad užtikrintų žmonių galimybę gyventi, mokytis ar dirbti nekenksmingoje aplinkoje, kuri taip pat yra ir estetiškai patraukli.

IDwhite - interjero dizaineriai Kaune, kurie pasirengę realizuoti Jūsų būsimo objekto viziją.
Turite klausimų? Paskambinkite arba užsukite pas mus į svečius puodeliui kavos.
Mus rasite Kaune, Gedimino g. 47, arba pasieksite tel:  +37061920667 | 
+37062021515 

Pakalbėkime apie Jūsų projektą

Mes pasirengę realizuoti Jūsų būsimo objekto viziją

Thanks! Message sent.

Paštas : 

info@idwhite.com

Telefonas : 

+37061920667  arba  +37062021515

Rekvizitai : 

ID baltas, MB

Įmonės kodas: 304596860

A/s LT LT167044060008173321

PVM kodas: LT100011548010

AB SEB bankas, banko kodas 70440